/Usługi

Usługi

Czym się zajmujemy?

Nasze Biuro rachunkowe oferuje szeroki zakres obsługi finansowo-księgowej oraz płacowo-kadrowej z możliwością jej dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta.

Czytaj dalejZwiń

Dysponujemy rozległą wiedzą z dziedziny prawa podatkowego jak i doświadczeniami praktycznymi w wielu branżach. Zajmujemy się podatkiem dochodowym od osób prawnych, podatkiem od towarów i usług, podatkiem dochodowym od osób fizycznych, jak również doradztwem podatkowym, finansowym i gospodarczym we wszystkich obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Oferowane przez Kancelarię usługi doradztwa podatkowego skierowane są zarówno do osób fizycznych, które potrzebują wsparcia doradcy podatkowego w kontakcie z organami skarbowymi, jak i do przedsiębiorców.

Skuteczne doradztwo podatkowe ściśle związane jest z obsługą podmiotów w zakresie prowadzenia rachunkowości czy innych ewidencji dla celów podatkowych. Stąd też nasza oferta dotyczy kompleksowej obsługi klienta w zakresie, jaki jest niezbędny do rozliczenia z fiskusem w ramach wszystkich obszarów prowadzonej działalności gospodarczej.

Zapewniamy bezpieczeństwo wszystkim firmom, które nam zaufały, ponieważ posiadamy ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania czynności doradztwa podatkowego.


Księgi przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany Nasza oferta usług księgowych jest skierowana do wszystkich podmiotów gospodarczych, niezależnie od prowadzonej formy opodatkowania.
Księgi handlowe Świadczymy pełny zakres usług w zakresie księgowości rachunkowej, finansowej i zarządczej.
Kadry i płace Profesjonalnie prowadzony, doświadczony dział kadr i płac to duża dogodność zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika.
Doradztwo podatkowe, finansowe i gospodarcze Pomagamy w wyborze optymalnej formy prawnej i sposobu opodatkowania.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych ZUS Niezależnie od formy zatrudnienia, prowadzimy wszelkie sprawy pracownicze i ZUS.
Audyt podatkowy To skuteczne narzędzie optymalizacji obciążeń podatkowych, stwarzające realną możliwość poprawienia wyniku finansowego.
Szkolenia Dzięki naszym szkoleniom możesz na bieżąco aktualizować swoją wiedzę podatkową i wdrażać ją w swojej codziennej pracy.
Masz pytania? Zachęcam do kontaktu Zapytaj ONLINE
Następne
+48 / 511 126 649
Jak dojechać
Wróć na górę

Menu

Zamknij